О турнире

2011-04-07

Шановні організатори турніру!


Біловодська гімназія щиро вдячна Вам за запрошення взяти участь у XV ювілейному турнірі пам'яті Л.М.Лоповка.
Команда Біловодської гімназії відкрила для себе інтелектуальний турнір пам'яті Л.М.Лоповка в 2002 році.
З того часу день проведення турніру став другим днем народження для кожного, хто прийняв від свого вчителя естафету любові до математики.
Організаторам турніру вдалося створити незвичайне свято Знань, яке своєю урочистістю високо здіймається над буденністю. Добра традиція, яка відрізняє турнір від інших олімпіад, це і ознайомлення учасників з історією проведення турніру, науковою спадщиною Л.М.Лоповка, цікавими фактами з його біографії, розбір конкурсних задач і підведення підсумків в день проведення турніру, вручення призів переможцям.
Безперечно позитивним є те, що кожного року видаються книги серії «Інтелектуальні турніри пам'яті Л.М.Лоповка».
Відвідуючи фізику-математичну школу №1 м. Луганська, захоплюєшся теплом атмосфери, творчою багатогранністю організаторів, що наповнюють проведення турніру різноманітністю і радістю: ігри, концерти, класична музика, театр.
Декілька разів серед призерів турніру звучали прізвища учнів нашої гімназії. Для них - це організована мета, для їх товаришів по команді - надія на перемогу.
Для вчителя математики - продовження справи Вчителя Л.М.Лоповка.
Значну роль турнір пам'яті Л.М.Лоповка зіграв в житті учасників -учнів гімназії:
Комишан Павло - закінчив КНУ ім. Т.Г.Шевченка, працює вчителем фізики в Києві.
Корсун Антон - здобуває вищу освіту в Харківському політехнічному університеті, пов'язав своє майбутнє з інформатикою.
Горбачук Олександр - навчається у фізико-математичному ліцеї при КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Учасники - учні Біловодської гімназії кожного року здобувають призові місця: Іванович Єгор (III місце), Гвоздікова Юлія (III місце), Чирка Наталія (І місце), Смажко Катерина (III місце), Просвіркіна Марія (III місце), Колєснікова Олена (III місце)
Учні і вчителі Біловодської гімназії і надалі з радістю прийматимуть участь в турнірі пам'яті Л.М.Лоповка. Сподіваємось на плідну співпрацю.


« вернуться назад